Konferenčný stolík 2 ks AF-3007 Autronic
127.00 €
Do obchodu
Set 2 ks variabilných a multifunkčných stolíkov, ktoré môžete využiť nielen ako konferenčný set, ale skvele poslúži aj jednotlivo ako odkladacie alebo... Celý popis
Popis
Set 2 ks variabilných a multifunkčných stolíkov, ktoré môžete využiť nielen ako konferenčný set, ale skvele poslúži aj jednotlivo ako odkladacie alebo prístavné. A to nie je všetko. Po odklopení dosky môže stolík slúžiť ako úložisko alebo odkladisko určite potrebných vecí v domácnosti, ktoré musíte mať stále po ruke alebo len ako pokorný dekoratívny prvok v interiéri, na ktorý postavíte napríklad len kvetinu. Variabilita je naozaj neobmedzená a stačí zapojiť fantáziu.
Stolíky sú v ľahkom minimalistickom dizajne vo veľmi obľúbenom industriálnom štýle. Dosky sú z MDF hr. 18 mm, zo spodnej časti v čiernom mate so zrazenou obvodovou hranou av hornej pohľadovej v 3D dekore divoký dub. Drôtená kovová konštrukcia zo subtílnych okrúhlych profilov je v čiernom mate, povrchová úprava je kvalitným práškovým vypaľovacím lakom. V spodnej časti sú gumové pätky, ktoré zamedzujú poškodeniu povrchu tvrdých podláh a zároveň zabraňujú aj nechcenému posunu stolíkov.
Väčší stolík má priemer dosky 60 cm a výšku 34 cm, vyšší má priemer 37 cm a výšku aj 37 cm. Nosnosť stolíkov je do 30 kg každý.
Stolíky sú veľmi nenáročné na údržbu, stačí ich utrieť vlhkou handričkou s vhodným čistiacim prostriedkom a už len vysušiť. Tento klad určite ocení každý, a to nielen pri upratovaní. A ďalším skvelé plus je, že úplne odpadá zložitá montáž. Len opatrne vybalíte, nasadíte dosky a stolíky sú pripravené Vám slúžiť dlhé roky a vniesť do Vášho interiéru šarm industriálneho štýlu.
Farba:dub divoký / čierna
Materiál:MDF / kov
Rozmery:menší stolík: 37 x 37 x 37 cmväčší stolík: 60 x 60 x 34 cm
Nosnosť:30 kg
Hmotnosť:9,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 37 cm |
| HMOTNOSŤ | 9,5 kg |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| HĹBKA | 37 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| DEKOR | Dub divoký |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| NOSNOSŤ | 30 kg |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| PRIEMER | 60 cm |
| PRIEMER | 37 cm |
| VÝŠKA | 37 cm |
| VÝŠKA | 34 cm |
| HRÚBKA DOSKY | 1,8 cm |
| Hmotnosť | 9500.000g |