Konferenčný stôl WIZARD Halmar
109.10 €
Do obchodu
Elegantný konferenčný stôl WIZARD vyniká svojím luxusným vzhľadom. Konštrukcia stolíka je vyrobená z ocele lakované čiernou farbou. Doska stola je z hnedého... Celý popis
Popis
Elegantný konferenčný stôl WIZARD vyniká svojím luxusným vzhľadom.
Konštrukcia stolíka je vyrobená z ocele lakované čiernou farbou. Doska stola je z hnedého dymového skla. Stôl disponuje odkladacou plochou v podobe jednej police v dekore: čierny mramor.
Farba:čierna / dymovo hnedá
Materiál:oceľ / sklo
Rozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 80 cmvýška: 44 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| DEKOR | Mramor |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| VÝŠKA | 44 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| PRIEMER | 80 cm |
| POČET POLÍC | 1 |
| HĹBKA | 80 cm |
| Hmotnosť | 18000.000g |