Konferenčný stôl UNIVERSE Halmar Strieborná
189.90 €
Do obchodu
Dizajnový konferenčný stôl UNIVERSE je vyrobený z chrómovanej ocele v striebornej alebo zlatej farbe.Doska stola je vyrobená z tónovaného... Celý popis
Popis
Dizajnový konferenčný stôl UNIVERSE je vyrobený z chrómovanej ocele v striebornej alebo zlatej farbe.Doska stola je vyrobená z tónovaného skla.Farba:strieborná / dymové sklozlatá / dymové skloVýber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.Materiál:dymové sklo / chrómovaná oceľRozmery:šírka: 120 cmhĺbka: 60 cmvýška: 45 cmNosnosť:30 kgHmotnosť:25,2 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | Atypické |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Zlatá |
| FARBA | Priehľadná |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HMOTNOSŤ | 25,2 kg |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| NOSNOSŤ | 30 kg |
| HĹBKA | 60 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Strieborná |
| Hmotnosť | 25200.000g |