Konferenčný stôl UNIVERSE 2 Halmar
167.70 €
Do obchodu
Dizajnový konferenčný stôl UNIVERSE je vyrobený z príškovo lakovaného kovu a mramorovej dosky. Farba:sivá / čierna Materiál:kov / mramor Rozmery:šírka: 120... Celý popis
Popis
Dizajnový konferenčný stôl UNIVERSE je vyrobený z príškovo lakovaného kovu a mramorovej dosky.
Farba:sivá / čierna
Materiál:kov / mramor
Rozmery:šírka: 120 cmhĺbka: 60 cmvýška: 45 cm
Nosnosť:30 kg
Hmotnosť:31,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | Atypické |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Mramor |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HMOTNOSŤ | 31,5 kg |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HĹBKA | 60 cm |
| MATERIÁL DOSKY | Mramor |
| Hmotnosť | 25200.000g |