Konferenčný stôl rozkladací BUSETTI Halmar Dub wotan
371.30 €
Do obchodu
Originálny konferenčný stolík BUSETTI, ktorý za chvíľu premeníte vďaka jednoduchému mechanizmu na priestranný jedálenský stôl až pre 6 osôb.Stôl je vyrobený z... Celý popis
Popis
Originálny konferenčný stolík BUSETTI, ktorý za chvíľu premeníte vďaka jednoduchému mechanizmu na priestranný jedálenský stôl až pre 6 osôb.Stôl je vyrobený z laminovanej DTD v niekoľkých farebných variantoch. Stolík je možné rozložiť zo 126 cm na 167 cm a zároveň zvýšiť jeho výšku z 56 cm na 74 cm.Farba:bieladub wotandub wotan / čiernaVýber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.Materiál:laminovaná DTDRozmery:šírka: 126 - 167 cmhĺbka: 70 cmvýška: 56 - 74 cmDodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Hnedá |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Rozkladací |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ROZKLADACIA | Áno |
| MATERIÁL | DTD doska |
| DEKOR | Dub wotan |
| ŠÍRKA | 167 cm |
| ŠÍRKA | 126 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| VÝŠKA | 56 cm |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| HĹBKA | 70 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Dub wotan |
| Hmotnosť | 47000.000g |