Konferenčný stôl EMILY Halmar Betón
109.00 €
Do obchodu
Konferenčný stôl EMILY je vyrobený v kombinácii laminovanej MDF dosky a práškovo lakovanej ocele.Farba:betón / čiernadub divoký / čiernadub san remo /... Celý popis
Popis
Konferenčný stôl EMILY je vyrobený v kombinácii laminovanej MDF dosky a práškovo lakovanej ocele.Farba:betón / čiernadub divoký / čiernadub san remo / čiernadub zlatý / čiernaVýber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.Materiál:laminovaná MDF / práškovo lakovaná oceľRozmery:šírka: 110 cmhĺbka: 60 cmvýška: 42 cmNosnosť:20 kgHmotnosť:17,2 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Betón |
| DEKOR | Dub divoký |
| DEKOR | Dub san remo |
| DEKOR | Dub zlatý |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Betón |
| Hmotnosť | 17200.000g |