Konferenčný stôl DIANA INTRO Halmar Biela
71.10 €
Do obchodu
Konferenčný stôl DIANA INTRO je vyrobený v kombinácii kovu, MDF a skla.Stôl je zložený z hornej dosky z tvrdeného číreho skla, zo spodnej odkladacie dosky z... Celý popis
Popis
Konferenčný stôl DIANA INTRO je vyrobený v kombinácii kovu, MDF a skla.Stôl je zložený z hornej dosky z tvrdeného číreho skla, zo spodnej odkladacie dosky z mliečneho skla (vo variante betón z čierneho skla).Nohy stola sú vyrobené z chrómovanej ocele a MDF v rôznom farebnom prevedení.Farba:biela (lak)dub sonomawengebetónVýber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.Materiál:sklo / laminovaná alebo lakovaná MDF / chrómovaná oceľRozmery:šírka: 100 cmhĺbka: 60 cmvýška: 45 cmHmotnosť:23 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Priehľadná |
| DEKOR | Betón |
| DEKOR | Dub sonoma |
| DEKOR | Wenge |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HMOTNOSŤ | 23 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| VÝŠKA | 45 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 23000.000g |