Konferenčný stôl DIANA H Halmar Čierna
91.00 €
Do obchodu
Konferenčný stôl DIANA H je vyrobený v kombinácii kovu, MDF a skla. Stôl je zložený z hornej dosky z tvrdeného číreho skla a zo spodnej sklenenej odkladacie... Celý popis
Popis
Konferenčný stôl DIANA H je vyrobený v kombinácii kovu, MDF a skla.
Stôl je zložený z hornej dosky z tvrdeného číreho skla a zo spodnej sklenenej odkladacie dosky.
Nohy stola sú vyrobené z chrómovanej ocele a MDF v rôznom farebnom prevedení: dub sonoma, čierna alebo biela.
Farba:dub sonomačierna (lak)biela (lak)
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:sklo / chrómovaná oceľ / MDF lakovaná / laminovaná
Rozmery:šírka: 110 cmhĺbka: 60 cmvýška: 55 cm
Hmotnosť:30 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Priehľadná |
| DEKOR | Dub sonoma |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| HMOTNOSŤ | 30 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 55 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 30000.000g |