Konferenčný stôl AF-3013 Autronic Dub divoký
90.00 €
Do obchodu
KONFERENČNÝ STOLÍK AF-3013 S konferenčným stolom AF-3013 si užijete esenciu sofistikovanosti a funkčnosti ako na pracovisku, tak aj v domácnosti. Tento... Celý popis
Popis
KONFERENČNÝ STOLÍK AF-3013
S konferenčným stolom AF-3013 si užijete esenciu sofistikovanosti a funkčnosti ako na pracovisku, tak aj v domácnosti. Tento progresívny kúsok s robustnou industriálnou estetikou zjednocuje avantgardný design. Atypický tvar hornej dosky, odborne vyrobený z vysoko kvalitnej MDF, vyžaruje moderný šarm.
KVALITNÁ VÝROBA
Vychutnajte si dynamickú súhru medzi tmavou kovovou trojnohou podnožou stola a jeho MDF doskou v bielej alebo dubovej matnej povrchovej úprave. Tento elegantný kontrast umocňuje výraznú osobnosť stola a hladko spája odolnosť s luxusným vzhľadom. Čierna farba nôh posilňuje pôvab stola a zároveň slúži ako stabilný základ.
biela / čierna
dub divoký / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:MDF doska / kov
Rozmery:šírka: 93 cmhĺbka: 69 cmvýška: 26 cm
Hmotnosť:9,1 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| TVAR | Oválny |
| TVAR | Atypický |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| VÝŠKA | 26 cm |
| ŠÍRKA | 93 cm |
| DEKOR | Dub divoký |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HĹBKA | 69 cm |
| HMOTNOSŤ | 9,1 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Dub divoký |
| Hmotnosť | 9100.000g |