Konferenčníý stolík 2 ks DAGOR Tempo Kondela
89.80 €
Do obchodu
Hľadáte do svojej domácnosti niečo, čo vás alebo vašu návštevu zaujme na prvý pohľad? Potom určite venujte pozornosť sete dvoch konferenčných stolíkov DAGOR.... Celý popis
Popis
Hľadáte do svojej domácnosti niečo, čo vás alebo vašu návštevu zaujme na prvý pohľad? Potom určite venujte pozornosť sete dvoch konferenčných stolíkov DAGOR.
Konferenčný stolík je tvorený dvoma samostatnými stolíky. Kovový rám je v čiernej farbe. Milovníci industriálneho štýlu si tak určite prídu na svoje. Plát vrchného stolíku tvorí sklo v čiernej farbe. Spodná stolík má na vrchu rám z kvalitnej MDF v prevedení dub. Vzniká tak úložný priestor, ktorý môžete využiť na odloženie časopisov, kníh či sviečok.
Stolíky môžu byť umiestnené priamo pod seba alebo od seba oddelené. Rozmiestnite je presne tak, ako potrebujete! Doprajte svojej domácnosti moderný a funkčný prvok s nádychom elegancie, ktorý ponúka set konferenčných stolíkov DAGOR.
Farba:dub / čierna
Materiál:MDF / sklo / kov
Rozmery horného stolíka:šírka: 60 cmhĺbka: 30 cmvýška: 50 cm
hrúbka skla: 0,6 cm
Rozmery spodného stolíka:šírka: 50 cmhĺbka: 27 cmvýška: 44 cm
výška nožičiek: 34 cm
výška MDF rámu: 8 cmvnútorné rozmery rámu: 47 x 27 cmhrúbka kovového rámu: 2 x 2 cm
Nosnosť:25 kg
Hmotnosť:9,8 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 44 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HĹBKA | 30 cm |
| HĹBKA | 27 cm |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| NOSNOSŤ | 25 kg |
| HMOTNOSŤ | 9,8 kg |
| Hmotnosť | 9800.000g |