Konferenční stolek ROSA Signal
124.10 €
Do obchodu
Konferenčný stolík v modernom prevedení. Doska stolíka je z bielej MDF vo vysokom lesku. MDF je stálofarebná, vodeodolná a veľmi dobre sa udržuje. Elegantne... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík v modernom prevedení.
Doska stolíka je z bielej MDF vo vysokom lesku. MDF je stálofarebná, vodeodolná a veľmi dobre sa udržuje.
Elegantne tvarované nohy sú z pochrómovaného kovu.
Farba:biela / chróm
Materiál:kov / MDF
Rozmery:šírka: 100 cmhĺbka: 50 cmvýška: 46 cm
Hmotnosť:11 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Strieborná |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| HMOTNOSŤ | 11 kg |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HĹBKA | 50 cm |
| DEKOR | Vysoký lesk |
| DEKOR | Chróm |
| VÝŠKA | 46 cm |
| Hmotnosť | 11000.000g |