Konferenčná stolička ISO Halmar Sivá
40.40 €
Do obchodu
Konferenčná stolička je vyrobená v lakovanej oceli a látkového poťahu. Stolička sa hodí do zasadacích miestností, kancelárií a pracovní. Stoličky sú... Celý popis
Popis
Konferenčná stolička je vyrobená v lakovanej oceli a látkového poťahu. Stolička sa hodí do zasadacích miestností, kancelárií a pracovní.
Stoličky sú stohovateľné.
Farba:čiernasivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:kov / látka
Rozmery:šírka: 53 cmhĺbka: 55 cmvýška: 82 cm
Nosnosť:100 kg
Hmotnosť:5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 35 cm |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| HMOTNOSŤ | 5 kg |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 37 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| ŠTÝL | Praktický |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 55 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 5000.000g |