Konferenčná stolička ESIN Tempo Kondela Hnedá
56.30 €
Do obchodu
Dodajte vašej zasadačke či rokovacej miestnosti novú tvár. Vybavte ju modernými a pevnými zasadacími stoličkami. Stolička, ktorá vás bude výborne... Celý popis
Popis
Dodajte vašej zasadačke či rokovacej miestnosti novú tvár. Vybavte ju modernými a pevnými zasadacími stoličkami. Stolička, ktorá vás bude výborne reprezentovať, sa volá ESIN.Konštrukciu tvorí pevný kov v striebornej farbe. Pre sedadlo bola zvolená sieťovina v niekoľkých farebných variantoch. Pocit z pohodlia zaisťujú plastové opierky na ruky. Jednoducho ESIN sa hodí do každej miestnosti, v ktorej sa na poradách či školeniach stretávajú vaši zamestnanci, alebo v nej prijímate obchodných partnerov a ďalšie návštevy.Farba:čierna / hnedá / striebornáčierna / modrá / striebornáčierna / sivá / striebornáčierna / striebornáVýber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.Materiál:sieťovina / kovRozmery:šírka: 55 cmhĺbka: 64 cmvýška: 93 cmšírka sedu: 48 cmhĺbka sedu: 48 cmvýška sedu: 48 cmšírka chrbtovej opierky: 44,5 cmvýška chrbtovej opierky: 53 cmvýška opierky na ruky od zeme: 64 cmoderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 90 000 odrenínNosnosť:100 kgHmotnosť:8,7 kgDodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Strieborná |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Sieťovina |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 93 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HMOTNOSŤ | 8,7 kg |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 44,5 cm |
| TYP PODNOŽE | Pohupová |
| HĹBKA | 64 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 48 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 8670.000g |