Konferenčná stolička DERYA NEW Tempo Kondela Cappuccino
40.10 €
Do obchodu
Konferenčná stolička DERYA NEW, čalúnená čiernou sieťovinou alebo cappučínovou ekokožou, prinesie elegantný vánok do každej zasadacej miestnosti. Jej... Celý popis
Popis
Konferenčná stolička DERYA NEW, čalúnená čiernou sieťovinou alebo cappučínovou ekokožou, prinesie elegantný vánok do každej zasadacej miestnosti.
Jej stabilitu zaisťujú kvalitné kovové nohy a o pohodlie sa postarajú plastové opierky na ruky. DERYA je stohovateľná.
Farba:čierna / chróm (sieťovina)cappuccino / chróm (ekokoža)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:sieťovina / ekokoža / kov / plast
Rozmery:šírka: 53 cmhĺbka: 57 cmvýška: 79 cm
hĺbka sedu: 42 cmšírka sedu: 41 cmvýška sedu: 43 cm
Nosnosť:110 kg
Hmotnosť:4,8 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Cappuccino |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Eko koža |
| MATERIÁL | Sieťovina |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 38 cm |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| HMOTNOSŤ | 4,8 kg |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| VÝŠKA | 79 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HĹBKA | 57 cm |
| TYP PODNOŽE | 2 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| DEKOR | Chróm |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| ŠÍRKA SEDU | 41 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Cappuccino |
| Hmotnosť | 4750.000g |