Konferenčná stolička BULUT Tempo Kondela Čierna
34.40 €
Do obchodu
Elegantná konferenčná stolička BULUT každého zaručene očarí a zaistí komfort počas dlhých rokovaní.Čalúnená je buď ekokožou alebo priedušnou... Celý popis
Popis
Elegantná konferenčná stolička BULUT každého zaručene očarí a zaistí komfort počas dlhých rokovaní.Čalúnená je buď ekokožou alebo priedušnou sieťovinou.Stabilitu zabezpečujú kvalitné kovové nohy. Stolička je stohovateľná.Doprajte sebe a svojim zamestnancom to najlepšie z najlepšieho.Farba:hnedá (ekokoža) / chrómčierna (ekokoža) / chrómzelená a čierna (sieťovina) / chrómVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:ekokoža / sieťovina / kovRozmery:šírka: 50 cmhĺbka: 56 cmvýška: 76 cmšírka sedu: 40 cmhĺbka sedu: 41 cmvýška sedu: 43 cmšírka chrbtovej opierky: 43 cmvýška chrbtovej opierky: 34 cmNosnosť:110 kgHmotnosť:4,5 kgDodáva sa v monte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Eko koža |
| MATERIÁL | Sieťovina |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 34 cm |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| HĹBKA SEDU | 41 cm |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| HMOTNOSŤ | 4,5 kg |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| HĹBKA | 56 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| TYP PODNOŽE | 2 nohy |
| VÝŠKA | 76 cm |
| DEKOR | Chróm |
| ŠÍRKA SEDU | 40 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 4500.000g |