KONDELA Zina 2 New konferenčná stolička sivá / champagne
38.00 €
Do obchodu
Konferenčná stolička ZINA 2 NEW patrí medzi stohovateľné stoličky, ktoré možno ukladať na seba a tým šetriť miesto. Stoličku je vhodné použiť na zariadenie... Celý popis
Popis
Konferenčná stolička ZINA 2 NEW patrí medzi stohovateľné stoličky, ktoré možno ukladať na seba a tým šetriť miesto. Stoličku je vhodné použiť na zariadenie spoločenských priestorov ako reštaurácie či zasadacie miestnosti. Sedák s operadlom je čalúnený sivou látkou. Konštrukcia je vyrobená z kovu…
Parametre
| HĹBKA | 50 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 93 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0352 m3 |
| ŠÍRKA | 44 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 5 kg |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Zina 2 New |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 43 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 46,5 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá / champagne |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | stohovateľnosť |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | rúčka pre lepšiu manipuláciu, pevná konštrukcia |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | sivá / champagne |
| MATERIÁL | látka / kov |