KONDELA Zeki konferenčná stolička čierna
35.00 €
Do obchodu
Hľadáte ideálnu stoličku na zariadenie kancelárskych priestorov? V takom prípade odporúčame konferenčnú stoličku ZEKI. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 45x58x82... Celý popis
Popis
Hľadáte ideálnu stoličku na zariadenie kancelárskych priestorov? V takom prípade odporúčame konferenčnú stoličku ZEKI. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 45x58x82 cm. Výška sedu je 44 cm, hĺbka sedu je 41 cm a šírka sedu je 40 cm. Šírka chrbtovej opierky má 37 cm a jej výška má 43 cm. Stolička je…
Parametre
| VÝŠKA | 82 cm |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 48 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 4.8 kg |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.04 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Zeki |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 40 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 41 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 44 |
| VÝŠKA OPERADLA (CM) | 43 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 120 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | čierna |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | stohovateľná |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna |
| MATERIÁL | ekokoža / kov |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |