KONDELA Zamira skladacia taburetka s úložným priestorom čierna
39.00 €
Do obchodu
Taburetka ZAMIRA je praktický pomocník, ktorý slúži na odkladanie rôznych doplnkov alebo vecí, ktoré momentálne nepotrebujete. Jej kúpou získate miesto na... Celý popis
Popis
Taburetka ZAMIRA je praktický pomocník, ktorý slúži na odkladanie rôznych doplnkov alebo vecí, ktoré momentálne nepotrebujete. Jej kúpou získate miesto na príležitostné sedenie, využitie nájde aj v predsieni alebo detskej izbe. Taburetka je potiahnutá čiernou ekokožou s detailným stehom, ktorý jej…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0687 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 38 cm |
| HĹBKA | 38 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 9.75 kg |
| ŠÍRKA | 114 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Zamira |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | čierna |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| VÝHODY PRODUKTU | skladateľnosť, úložný priestor |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | odnímateľné veko |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna |
| MATERIÁL | ekokoža |