KONDELA Vilar DA20 konferenčný stolík dub lefkas
199.00 €
Do obchodu
Jedným z komponentov nádherného sektorového nábytku je konferenčný stolík VILAR DA20. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 116x75x55 cm, stabilitu mu dávajú vysoké... Celý popis
Popis
Jedným z komponentov nádherného sektorového nábytku je konferenčný stolík VILAR DA20. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 116x75x55 cm, stabilitu mu dávajú vysoké drevené nohy. Stolík bude s radosťou hostiť Vaše návštevy, ktoré ho budú na oplátku obdivovať. Ak túžite po reprezentatívnom bývaní, skúste sa…
Parametre
| HĹBKA | 75 cm |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 14.5 kg |
| VÝŠKA | 55 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 116 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0455 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Vilar DA20 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub lefkas |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| NOŽIČKY | drevené |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | ABS hrany |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | dub lefkas |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |