KONDELA Vasav taburetka tmavosivá
31.00 €
Do obchodu
Tohto chlpáčika, kožušinový taburet VASAV, si okamžite zamilujete. Svojím chlpatým zjavom z umelej kožušiny navodí hrejivé teplo domova. V tmavosivom... Celý popis
Popis
Tohto chlpáčika, kožušinový taburet VASAV, si okamžite zamilujete. Svojím chlpatým zjavom z umelej kožušiny navodí hrejivé teplo domova. V tmavosivom prevedení a s úložným priestorom je to jednoducho kúsok nábytku, ktorý potrebuje každá domácnosť. Rozmery roztomilého taburetu sú (ŠxHxV): 37,5x37…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 37.5 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 3 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0494 m3 |
| VÝŠKA | 38 cm |
| ŠÍRKA | 37.5 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Vasav |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 37,5 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 38 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | tmavosivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | umelá kožušina |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | funkcia zloženia, úložný priestor |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | odnímateľné veko |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | tmavosivá |
| MATERIÁL | umelá kožušina |