KONDELA Vario univerzálny konferenčný stolík dub sonoma
99.00 €
Do obchodu
Moderný konferenčný stolík VARIO predstavuje viacúčelový nábytok, ktorý poskytuje množstvo odkladacieho priestoru na uloženie audio / video techniky, kníh,... Celý popis
Popis
Moderný konferenčný stolík VARIO predstavuje viacúčelový nábytok, ktorý poskytuje množstvo odkladacieho priestoru na uloženie audio / video techniky, kníh, kvetín, dekoračných predmetov a iných drobností. Konferenčný stolík predstavuje kvalitný slovenský výrobok vyrobený z laminovanej DTD vo…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.059 m3 |
|---|---|
| ŠÍRKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 48 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 32 kg |
| HĹBKA | 90 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Vario |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub sonoma |
| FARBA (SLOVNE) | dub sonoma |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | univerzálny stolík, multifunkčný výrobok |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | nepravidelný |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub sonoma |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |