KONDELA Umina taburetka s úložným priestorom sivá
39.00 €
Do obchodu
Taburetka UMINA je univerzálny, praktický a veľmi jednoduchý pomocník, ktorý si určite nájde miesto vo vašej domácnosti. Vďaka možnosti zloženia ju ľahko... Celý popis
Popis
Taburetka UMINA je univerzálny, praktický a veľmi jednoduchý pomocník, ktorý si určite nájde miesto vo vašej domácnosti. Vďaka možnosti zloženia ju ľahko schováte do skrine a ušetríte tak miesto. Ak ju budete chcieť znovu použiť, jej zloženie vám zaberie iba zopár sekúnd. Ďalšou prednosťou je…
Parametre
| VÝŠKA | 38 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0687 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 18.2 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 38 cm |
| ŠÍRKA | 114 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Umina |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | skladateľnosť, úložný priestor |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | odnímateľné veko |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | sivá |
| MATERIÁL | látka |