KONDELA Turner relaxačné kreslo malinová
179.00 €
Do obchodu
Relaxačné kreslo Turner - malinová je moderným a štýlovým doplnkom do každého interiéru. Toto kreslo značky Kondela je vyrobené z kvalitnej látky, ktorá je... Celý popis
Popis
Relaxačné kreslo Turner - malinová je moderným a štýlovým doplnkom do každého interiéru. Toto kreslo značky Kondela je vyrobené z kvalitnej látky, ktorá je príjemná na dotyk a ľahko sa udržiava - stačí ju utierať namokro. Hlavnou výhodou tohto produktu je jeho relaxačná funkcia, ktorá vám umožní…
Parametre
| ŠÍRKA | 72 cm |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 89 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 25 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2883 m3 |
| VÝŠKA | 106 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Turner |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 54 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 46 |
| VÝŠKA OPERADLA (CM) | 70 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | červená |
| FARBA (SLOVNE) | malinová |
| PREVEDENIE POŤAHU | červená |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / plast / masívne drevo / preglejka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | relaxačná funkcia |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | áno |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| TABURETKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP KRESLA | relaxačné |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | malinová |
| MATERIÁL | látka / plast / masívne drevo / preglejka |