KONDELA Torsten kreslo hnedá / prírodná
55.00 €
Do obchodu
Kreslo TORSTEN vám poskytne pohodlné sedenie a kvalitný oddych po náročnom dni. Na čalúnenie bola použitá umývateľná hnedá látka, ktorá je zároveň príjemná na... Celý popis
Popis
Kreslo TORSTEN vám poskytne pohodlné sedenie a kvalitný oddych po náročnom dni. Na čalúnenie bola použitá umývateľná hnedá látka, ktorá je zároveň príjemná na dotyk. Poťah je snímateľný a možno ho prať v práčke. Stabilitu kresla zabezpečuje konštrukcia z brezového dreva v prírodnom odtieni.…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6 kg |
| VÝŠKA | 99 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0392 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 59 cm |
| HĹBKA | 73 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Torsten |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 50 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 40 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 120 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | hnedá |
| FARBA (SLOVNE) | hnedá / prírodná |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / brezové drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | snímateľný poťah |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| TABURETKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP KRESLA | klasické |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | hnedá / prírodná |
| MATERIÁL | látka / brezové drevo |