KONDELA Toronta T konferenčný stolík dub wotan
115.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík TORONTA T môže svojou prítomnosťou potešiť aj Váš interiér. Ponúka bohatý úložný priestor na čokoľvek, čo si práve zmyslíte. Rozmery... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík TORONTA T môže svojou prítomnosťou potešiť aj Váš interiér. Ponúka bohatý úložný priestor na čokoľvek, čo si práve zmyslíte. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 120x60x44,5 cm. Hrúbka materiálu je 16 mm. Sektorový nábytok TORONTA oplýva nielen originálnym a atraktívnym dizajnom, ale aj…
Parametre
| VÝŠKA | 44.5 cm |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 28 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0704 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Toronta T |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub wotan |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub wotan |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |