KONDELA Terst dizajnové kreslo patchwork / buk
99.00 €
Do obchodu
Nádherný dizajnový a vkusný doplnok - kreslo TERST vnesie do Vášho domova štýlovosť a nádherne dotvorí, možno dovtedy nudný priestor. Sedadlo je vyrobené v... Celý popis
Popis
Nádherný dizajnový a vkusný doplnok - kreslo TERST vnesie do Vášho domova štýlovosť a nádherne dotvorí, možno dovtedy nudný priestor. Sedadlo je vyrobené v kombinácii plastu a ekokože v prevedení patchwork. Stabilitu a pevnosť kresla zabezpečujú nohy vyrobené z masívneho bukového dreva. Oddych…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
|---|---|
| HĹBKA | 60 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7.13 kg |
| ŠÍRKA | 64 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 83 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2909 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Terst |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 44 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 46 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 90 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | hnedá |
| FARBA (SLOVNE) | patchwork / buk |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | plast / ekokoža / drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTI | áno |
| TABURETKA | nie |
| NOŽIČKY | drevené |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP KRESLA | klasické |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | patchwork / buk |
| MATERIÁL | plast / ekokoža / drevo |