KONDELA Tempo Asistent New 26 konferenčný stolík dub sonoma
59.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík TEMPO ASISTENT NEW 026 je jednoduchý stolík s dvomi odkladacími plochami, ktorý možno kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Tempo... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík TEMPO ASISTENT NEW 026 je jednoduchý stolík s dvomi odkladacími plochami, ktorý možno kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Tempo Asistent New. Systém Tempo Asistent New je kancelárska sektorová zostava, ktorú je vhodné použiť na zariadenie kancelárie, pracovne,…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 14 kg |
|---|---|
| ŠÍRKA | 63 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0265 m3 |
| HĹBKA | 63 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Tempo Asistent New 26 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub sonoma |
| FARBA (SLOVNE) | dub sonoma |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | slovenský výrobok |
| KOLIESKA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | ABS hrany |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub sonoma |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |