KONDELA Tela New taburetka s úložným priestorom sivá
13.90 €
Do obchodu
Taburetka TELA je šikovný pomocník, ktoré si určite obľúbite. V prípade potreby ju ľahko rozložíte alebo zložíte na taburetku s úložným priestorom. Zložená má... Celý popis
Popis
Taburetka TELA je šikovný pomocník, ktoré si určite obľúbite. V prípade potreby ju ľahko rozložíte alebo zložíte na taburetku s úložným priestorom. Zložená má tvar kocky a meria iba niekoľko centimetrov. Je to malá škatuľka, ktorú jednoducho zasuniete pod posteľ, vložíte do police alebo položíte…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
|---|---|
| VÝŠKA | 37 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0442 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 3 kg |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Tela New |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| VÝHODY PRODUKTU | skladateľnosť, úložný priestor |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | odnímateľné veko |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá |
| MATERIÁL | ekokoža |