KONDELA Teker konferenčná stolička s doskou na písanie čierna / prírodná
59.00 €
Do obchodu
Pekná a elegantná konferenčná stolička s doskou na písanie TEKER je skvelým pomocníkom do zasadacích miestností. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 49x77x82 cm.... Celý popis
Popis
Pekná a elegantná konferenčná stolička s doskou na písanie TEKER je skvelým pomocníkom do zasadacích miestností. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 49x77x82 cm. Výška sedu je 40 cm, hĺbka sedu je 38 cm a šírka sedu je 38 cm. Šírka chrbtovej opierky má 43 cm a jej výška má 45 cm. Stolička je vyrobená…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| ŠÍRKA | 49 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1224 m3 |
| VÝŠKA | 82 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6.75 kg |
| HĹBKA | 77 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Teker |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 38 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 38 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 40 |
| VÝŠKA OPERADLA (CM) | 45 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna / prírodná |
| PREVEDENIE POŤAHU | čierna |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / drevo / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | s doskou na písanie, skladateľná |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna / prírodná |
| MATERIÁL | ekokoža / drevo / kov |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |