KONDELA Tamber kancelárska stolička s podnožkou hnedá / čierna / chróm
89.00 €
Do obchodu
Kancelárska stolička s podnožkou Tamber je moderným a praktickým doplnkom do každej kancelárie. Jej hnedé prevedenie v kombinácii s čiernou a chrómovou farbou... Celý popis
Popis
Kancelárska stolička s podnožkou Tamber je moderným a praktickým doplnkom do každej kancelárie. Jej hnedé prevedenie v kombinácii s čiernou a chrómovou farbou dodáva interiéru štýlový vzhľad. Stolička je vyrobená z kvalitnej látky, kovu a plastu, čo zaručuje jej dlhú životnosť.
Stolička…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1247 m3 |
|---|---|
| ŠÍRKA | 62 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 17.9 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA 2 | 137 cm |
| HĹBKA | 57 cm |
| VÝŠKA | 116 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Tamber |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 116 - 137 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 47 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 44,5 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 66 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 77 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 66 - 77 |
| VÝŠKA OPERADLA (CM) | 42,5 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | hnedá |
| FARBA (SLOVNE) | hnedá / čierna / chróm |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / kov / plast |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | nastaviteľná výška sedenia, kovová opierka na nohy |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | áno |
| KOLIESKA | áno |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | vhodná do dielne |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | hnedá / čierna / chróm |
| MATERIÁL | látka / kov / plast |