KONDELA Sulot Typ 2 taburetka sivá
65.00 €
Do obchodu
Čalúnený taburet je multifunkčným nábytkom, ktorého vlastnosti určite oceníte. Univerzálnosť taburetu SULOT TYP 2 Vás dokáže okamžite zaujať. Má moderné... Celý popis
Popis
Čalúnený taburet je multifunkčným nábytkom, ktorého vlastnosti určite oceníte. Univerzálnosť taburetu SULOT TYP 2 Vás dokáže okamžite zaujať. Má moderné prešívanie, odetý je v sivej látke. Taburet disponuje úložným priestorom pod odnímateľným vekom a dvoma šuplíkmi s unikátnymi úchytkami, ktoré ho…
Parametre
| HĹBKA | 42 cm |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 13 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 43 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0618 m3 |
| ŠÍRKA | 84 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Sulot Typ 2 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 42 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 43 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | skladateľnosť, úložný priestor |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá |
| MATERIÁL | látka |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |