KONDELA Sudbury T2 konferenčný stolík dub craft zlatý / dub craft biely
109.00 €
Do obchodu
Nádherný romantický dizajn konferenčného stolíka SUDBURY T2 Vám vyrazí dych! Farebná kombinácia dub craft zlatý s farbou dub craft biely si všetkých zaručene... Celý popis
Popis
Nádherný romantický dizajn konferenčného stolíka SUDBURY T2 Vám vyrazí dych! Farebná kombinácia dub craft zlatý s farbou dub craft biely si všetkých zaručene získa. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 110x70x40 cm, hrúbka materiálu korpusu je 16 mm. Stolík poskytuje priestor na kadejaké dobroty, dekorácie…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 24.6 kg |
| VÝŠKA | 40 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.06 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Sudbury T2 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub craft zlatý / dub craft biely |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub craft zlatý / dub craft biely |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |