KONDELA Soner konferenčná stolička s doskou na písanie čierna / prírodná
69.00 €
Do obchodu
Praktická konferenčná stolička s doskou na písanie SONER je ideálna do zasadacích miestností. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 51x85x84 cm. Výška sedu je 42 cm,... Celý popis
Popis
Praktická konferenčná stolička s doskou na písanie SONER je ideálna do zasadacích miestností. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 51x85x84 cm. Výška sedu je 42 cm, hĺbka sedu je 40 cm a šírka sedu je 39 cm. Šírka chrbtovej opierky má 39 cm a jej výška má 47,5 cm. Stolička je vyrobená z ekokože v čiernej…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 8.25 kg |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 85 cm |
| ŠÍRKA | 51 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1208 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Soner |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 39 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 40 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 42 |
| VÝŠKA OPERADLA (CM) | 47,5 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna / prírodná |
| PREVEDENIE POŤAHU | čierna |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / drevo / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | s doskou na písanie, skladateľná |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna / prírodná |
| MATERIÁL | ekokoža / drevo / kov |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |