KONDELA Siran Typ 8 konferenčný stolík dub lefkas / čierna
139.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík SIRAN TYP 8 si určite nájde miesto aj vo Vašej domácnosti. Obľúbite si ho nielen pre jeho pekný vzhľad, ale aj pre úložný priestor, ktorý... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík SIRAN TYP 8 si určite nájde miesto aj vo Vašej domácnosti. Obľúbite si ho nielen pre jeho pekný vzhľad, ale aj pre úložný priestor, ktorý ukrýva za dvierkami, ktoré sa otvárajú moderným bez úchytkovým systémom Push Up. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 101x61x40 cm. Stojí na plastových…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| VÝŠKA | 40 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0494 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 26.5 kg |
| HĹBKA | 61 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 101 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Siran Typ 8 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | dub lefkas / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | dotykový systém Push Up |
| KOLIESKA | nie |
| NOŽIČKY | plastové |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | ABS hrany |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 1 |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub lefkas / čierna |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |