KONDELA Sara rozkladacia pohovka s úložným priestorom hnedá
385.00 €
Do obchodu
Moderná pohovka SARA je praktická rozkladacia pohovka s úložným priestorom, ktorú je vhodné umiestniť do obývacej izby. Jadro pohovky tvorí purpena, ktorá... Celý popis
Popis
Moderná pohovka SARA je praktická rozkladacia pohovka s úložným priestorom, ktorú je vhodné umiestniť do obývacej izby. Jadro pohovky tvorí purpena, ktorá poskytuje pohodlné sedenie. Plocha na spanie má rozmery 193x149 cm. Výška sedu je 41 cm a hĺbka sedu je 71 cm. Úložný priestor možno využiť na…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 68.4 kg |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 1.0263 m3 |
| ŠÍRKA | 193 cm |
| HĹBKA | 74 cm |
| VÝŠKA | 70 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Sara |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 71 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 41 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 193 x 149 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | hnedá |
| FARBA (SLOVNE) | hnedá |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | alova |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / bavlna |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| DRUH LÁTKY | polyester |
| VÝHODY PRODUKTU | rozklad, úložný priestor |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| VÝPLŇ SEDACEJ ČASTI | molitánová |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | molitánové sedenie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | hnedá |
| MATERIÁL | látka / bavlna |