KONDELA Sanaz Typ 3 konferenčná stolička sivá / biela
65.00 €
Do obchodu
Hľadáte nábytok do kancelárie či zasadacej miestnosti? V takom prípade je konferenčná stolička SANAZ TYP 3 to pravé pre Vás. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV):... Celý popis
Popis
Hľadáte nábytok do kancelárie či zasadacej miestnosti? V takom prípade je konferenčná stolička SANAZ TYP 3 to pravé pre Vás. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 60x50x95 cm. Výška sedu je 51,5 cm, hĺbka sedu je 50 cm a šírka sedu je 48 cm. Výška chrbtovej opierky má 45 cm a jej šírka má 43 cm. Stolička je…
Parametre
| HĹBKA | 50 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 60 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 5.15 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1448 m3 |
| VÝŠKA | 95 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Sanaz Typ 3 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 48 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 50 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 51,5 |
| VÝŠKA OPERADLA (CM) | 45 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá / biela |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / kov / plast |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | bedrová podpera |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | áno |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá / biela |
| MATERIÁL | látka / kov / plast |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |