KONDELA Samy taburetka žltá / čierna
89.00 €
Do obchodu
Taburetka Samy v žltej a čiernej farbe je moderným doplnkom do vášho interiéru. Tento produkt značky Kondela je vyrobený z kvalitného materiálu, konkrétne... Celý popis
Popis
Taburetka Samy v žltej a čiernej farbe je moderným doplnkom do vášho interiéru. Tento produkt značky Kondela je vyrobený z kvalitného materiálu, konkrétne látky a polyestru, s prvkami dreva. Jej farebné prevedenie je dostupné v rôznych variantoch, pričom primárna farba je žltá.
Taburetka…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 8 kg |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0743 m3 |
| ŠÍRKA | 52 cm |
| VÝŠKA | 43 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 42 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Samy |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | žltá |
| FARBA (SLOVNE) | žltá / čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | žltá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / polyester / drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| DRUH LÁTKY | polyester |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| ODERUODOLNOSŤ (CYKLY MARTINDALE) | 57000 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | žltá / čierna |
| MATERIÁL | látka / polyester / drevo |