KONDELA Samy taburetka staroružová / buk
89.00 €
Do obchodu
Taburetka Samy je elegantným a moderným doplnkom do každého interiéru. S jej staroružovou farbou a bukovými detailmi prinesie do vášho domova nádych sviežosti... Celý popis
Popis
Taburetka Samy je elegantným a moderným doplnkom do každého interiéru. S jej staroružovou farbou a bukovými detailmi prinesie do vášho domova nádych sviežosti a originality. Tento kúsok nábytku je vytvorený značkou Kondela, ktorá je známa svojou kvalitou a precíznym spracovaním.
Parametre
| VÝŠKA | 43 cm |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 8 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 42 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 52 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0743 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Samy |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ružová |
| FARBA (SLOVNE) | staroružová / buk |
| PREVEDENIE POŤAHU | ružová |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / polyester / drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| DRUH LÁTKY | polyester |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| ODERUODOLNOSŤ (CYKLY MARTINDALE) | 57000 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | staroružová / buk |
| MATERIÁL | látka / polyester / drevo |