KONDELA Samy kreslo (ušiak) mentol / buk
289.00 €
Do obchodu
Kreslo Samy od značky Kondela je moderným doplnkom do každého interiéru. S jeho mentolovo zeleným poťahom a bukovými detailmi prinesie sviežosť a eleganciu do... Celý popis
Popis
Kreslo Samy od značky Kondela je moderným doplnkom do každého interiéru. S jeho mentolovo zeleným poťahom a bukovými detailmi prinesie sviežosť a eleganciu do vášho obývacieho priestoru. Toto kreslo je určené na celoročné využitie, takže si môžete užívať jeho pohodlie a štýl bez ohľadu na ročné…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.5653 m3 |
| VÝŠKA | 113 cm |
| ŠÍRKA | 71 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 22.5 kg |
| HĹBKA | 85 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Samy |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 50 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 53 |
| VÝŠKA OPERADLA (CM) | 72 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 120 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zelená |
| FARBA (SLOVNE) | mentol / buk |
| PREVEDENIE POŤAHU | zelená |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| TABURETKA | nie |
| ODERUODOLNOSŤ (CYKLY MARTINDALE) | 57000 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP KRESLA | klasické |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | mentol / buk |
| MATERIÁL | látka / drevo |