KONDELA Samir taburetka s úložným priestorom sivá / prírodná
49.00 €
Do obchodu
Taburetka SAMIR ukrýva v sebe viac, ako sa na prvý pohľad zdá. Poslúži ako dodatočné sedenie pre hostí, ako podnožka alebo náhrada stolíka. Veľkou výhodou je... Celý popis
Popis
Taburetka SAMIR ukrýva v sebe viac, ako sa na prvý pohľad zdá. Poslúži ako dodatočné sedenie pre hostí, ako podnožka alebo náhrada stolíka. Veľkou výhodou je praktický úložný priestor, ktorý sa nachádza pod odnímateľným vekom. Taburetka upúta zaujímavým dizajnom, ktorý je jednoduchý ale zato…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| HĹBKA | 42 cm |
| ŠÍRKA | 42 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0552 m3 |
| VÝŠKA | 45 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 5.6 kg |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Samir |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá / prírodná |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / MDF |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| VÝHODY PRODUKTU | úložný priestor |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| NOŽIČKY | drevené |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | odnímateľné veko |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá / prírodná |
| MATERIÁL | látka / MDF |