KONDELA Salino okrúhly konferenčný stolík biely mramor / čierna
39.00 €
Do obchodu
Hľadáte dizajnérsky kúsok, ktorý by oživil nudný interiér vo Vašej domácnosti? V takom prípade je tu pre Vás okrúhly konferenčný stolík SALINO. Rozmery... Celý popis
Popis
Hľadáte dizajnérsky kúsok, ktorý by oživil nudný interiér vo Vašej domácnosti? V takom prípade je tu pre Vás okrúhly konferenčný stolík SALINO. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 60x60x50 cm. Vrchný plát stolíka je z MDF (drevovláknitá doska) vo farbe bieleho mramoru. Nohy stolíka sú z kovu v čiernej…
Parametre
| HĹBKA | 60 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0465 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6 kg |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 50 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Salino |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | biely mramor / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / kov |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biely mramor / čierna |
| MATERIÁL | MDF / kov |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |