KONDELA Royal LN konferenčný stolík biela sosna nordická / dub divoký
109.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík ROYAL LN možno kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Royal. Systém Royal je elegantná sektorová zostava vyrobená v anglickom... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík ROYAL LN možno kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Royal. Systém Royal je elegantná sektorová zostava vyrobená v anglickom štýle, ktorú si môžete vyskladať podľa Vašich potrieb a predstáv. Zostavu je vhodné umiestniť do obývacej izby, spálne, alebo jedálne. Materiál…
Parametre
| HĹBKA | 60 cm |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 17 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0469 m3 |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 50 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Royal LN |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela sosna nordická / dub divoký |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | biela sosna nordická / dub divoký |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |