KONDELA Round New kreslo horčicová / dub
279.00 €
Do obchodu
Kreslo Round New v horčicovej farbe s dubovými detailmi je moderným doplnkom do každého interiéru. Toto kreslo od značky Kondela je vyrobené z kvalitnej... Celý popis
Popis
Kreslo Round New v horčicovej farbe s dubovými detailmi je moderným doplnkom do každého interiéru. Toto kreslo od značky Kondela je vyrobené z kvalitnej látky, ktorá je nielen pohodlná, ale aj odolná voči oderu až do 90000 cyklov Martindale. S jeho tmavou farbou a elegantným dizajnom sa hodí do…
Parametre
| VÝŠKA | 102 cm |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 80 cm |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.864 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 24 kg |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Round New |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 53 |
| HĹBKA SEDADLA 2 (CM) | 62 |
| HĹBKA SEDADLA OD - DO (CM) | 53 - 62 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 44 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 120 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | žltá |
| FARBA (SLOVNE) | horčicová / dub |
| PREVEDENIE POŤAHU | žltá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| TABURETKA | nie |
| ODERUODOLNOSŤ (CYKLY MARTINDALE) | 90000 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP KRESLA | klasické |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | horčicová / dub |
| MATERIÁL | látka / drevo |