KONDELA Round New kreslo hnedosivá (taupe) / dub
279.00 €
Do obchodu
Kreslo Round New od značky Kondela je moderným doplnkom do každého interiéru. S jeho tmavou hnedosivou (taupe) farbou a dubovými detailmi sa hodí do rôznych... Celý popis
Popis
Kreslo Round New od značky Kondela je moderným doplnkom do každého interiéru. S jeho tmavou hnedosivou (taupe) farbou a dubovými detailmi sa hodí do rôznych štýlov obývacích priestorov. Toto kreslo je vyrobené z kvalitnej látky, ktorá je odolná voči oderu až do 60 000 cyklov Martindale, čo…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| VÝŠKA | 102 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 24 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.864 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Round New |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 53 |
| HĹBKA SEDADLA 2 (CM) | 62 |
| HĹBKA SEDADLA OD - DO (CM) | 53 - 62 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 44 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 120 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | hnedá |
| FARBA (SLOVNE) | hnedosivá (taupe) / dub |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| TABURETKA | nie |
| ODERUODOLNOSŤ (CYKLY MARTINDALE) | 60000 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP KRESLA | klasické |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | hnedosivá (taupe) / dub |
| MATERIÁL | látka / drevo |