KONDELA Roko konferenčný stolík svetlý orech / strieborná
79.00 €
Do obchodu
Moderný konferenčný stolík ROKO je vyrobený z kvalitnej MDF (PVC fólia) vo farbe svetlý orech. Predstavuje praktický doplnok do obývacej izby či kancelárie. K... Celý popis
Popis
Moderný konferenčný stolík ROKO je vyrobený z kvalitnej MDF (PVC fólia) vo farbe svetlý orech. Predstavuje praktický doplnok do obývacej izby či kancelárie. K nožičkám stolíka je pripevnená horná doska pomocou malých kovových tyčiek striebornej farby. Stolík je doplnený praktickou poličkou,…
Parametre
| VÝŠKA | 44 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 18.7 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0454 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Roko |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | orech |
| FARBA (SLOVNE) | svetlý orech / strieborná |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | svetlý orech / strieborná |
| MATERIÁL | MDF |