KONDELA Rodes New toaletný stolík s taburetkou biela
115.00 €
Do obchodu
Nádherný toaletný stolík s taburetkou RODES NEW zaujme nejednu mladú slečnu. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 80x40x93,5 cm a výška stolíka po dosku je 77 cm.... Celý popis
Popis
Nádherný toaletný stolík s taburetkou RODES NEW zaujme nejednu mladú slečnu. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 80x40x93,5 cm a výška stolíka po dosku je 77 cm. Potešiť Vás môže aj bohatý úložný priestor, ktorý je rozdelený do štyroch šuplíkov. Jednoduchú manipuláciu pri otváraní šuplíkov zabezpečujú…
Parametre
| HĹBKA | 40 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0781 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 93.5 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 19.2 kg |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Rodes New |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / masívne drevo / látka / kov |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | s taburetkou |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 4 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | klasický |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | biela |
| MATERIÁL | MDF / masívne drevo / látka / kov |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |