KONDELA Rioma New Typ 32 konferenčný stolík grafit / dub artisan
119.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík RIOMA NEW TYP 32 na kolieskach Vám bude skvelým pomocníkom v kancelárii. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 90x60x45,2 cm, poskytuje dostatok... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík RIOMA NEW TYP 32 na kolieskach Vám bude skvelým pomocníkom v kancelárii. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 90x60x45,2 cm, poskytuje dostatok úložného priestoru. Stojí na kolieskach, vďaka čomu sa s ním výborne a jednoducho manipuluje. Zhotovený je z kvalitnej laminovanej DTD …
Parametre
| ŠÍRKA | 90 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 60 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0558 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 30.5 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 45.2 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Rioma New Typ 32 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 15 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | grafit / dub artisan |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | slovenský výrobok |
| KOLIESKA | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | grafit / dub artisan |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |