KONDELA Regina New toaletný stolík s taburetkou sivá / strieborná
155.00 €
Do obchodu
Predstavujeme vám toaletný stolík s taburetkou Regina New od značky Kondela. Tento moderný a elegantný kúsok nábytku je ideálnym doplnkom do každej spálne. S... Celý popis
Popis
Predstavujeme vám toaletný stolík s taburetkou Regina New od značky Kondela. Tento moderný a elegantný kúsok nábytku je ideálnym doplnkom do každej spálne. S jeho tmavosivou a striebornou farbou prinesie do vášho interiéru štýl a eleganciu.
Stolík je vyrobený z aglomerovaného materiálu…
Parametre
| HĹBKA | 40 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0881 m3 |
| VÝŠKA | 142 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 22 kg |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Regina New |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá / strieborná |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / masívne drevo / látka / polyester / kov |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá / strieborná |
| MATERIÁL | MDF / masívne drevo / látka / polyester / kov |