KONDELA Pusan T konferenčný stolík dub apalačský
189.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík Pusan T od značky Kondela je moderným a praktickým doplnkom do každého interiéru. S jeho tmavou farbou duba apalačského sa hodí do rôznych... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík Pusan T od značky Kondela je moderným a praktickým doplnkom do každého interiéru. S jeho tmavou farbou duba apalačského sa hodí do rôznych farebných schém a štýlov nábytku.
Stolík je vyrobený z kvalitného aglomerovaného materiálu - laminovanej DTD, MDF a kovu, čo mu…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0757 m3 |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 34.2 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 75 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Pusan T |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub apalačský |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD / MDF / kov |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | so zásuvkou |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub apalačský |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / MDF / kov |