KONDELA Primo rozkladacia pohovka s úložným priestorom béžová
585.00 €
Do obchodu
Rozkladacia pohovka s úložným priestorom PRIMO splní Vaše sny o dokonalej pohovke. Spájajú sa v nej imidž spolu s praktickosťou a funkčnosťou. Táto... Celý popis
Popis
Rozkladacia pohovka s úložným priestorom PRIMO splní Vaše sny o dokonalej pohovke. Spájajú sa v nej imidž spolu s praktickosťou a funkčnosťou. Táto predstaviteľka škandinávskeho štýlu je čalúnená látkou Mil v útulnej farbe béžová 7372. Dopĺňajú ju čierne drevené nožičky zabezpečujúce stabilitu…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 74.2 kg |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ŠÍRKA | 206 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 1.2745 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 100 cm |
| HĹBKA | 107 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Primo |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 69 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 46 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 136 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 184 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 136 x 184 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | béžová |
| FARBA (SLOVNE) | béžová |
| PREVEDENIE POŤAHU | béžová |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Mil 7372 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | rozklad, úložný priestor |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| VÝPLŇ SEDACEJ ČASTI | pružinová |
| NOŽIČKY | drevené |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | pružinové sedenie, klik-klak |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | béžová |
| MATERIÁL | látka |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |